Napędy i sterowania

Napędy i sterowania

 

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszą technikę osłon okiennych bez możliwości zastosowania w niej napędów elektrycznych i sterowań, które podniosą ich funkcjonalność i dostosują do oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników. Dlatego wszystkie oferowane przez nas produkty mogą być wyposażone w napędy elektryczne zapewniające ich bezawaryjną i długowieczną eksploatację. Oferowane przez nas napędy w głównej części dostarczane są przez jednego ze światowych liderów na rynku – firmę SOMFY®. Jedynie w przypadku żaluzji pionowych i panelowych, gdzie napędy muszą być dostosowane do oferowanych przez nas rozwiązań technicznych, korzystamy z silników oferowanych odpowiednio przez systemy DECOMATIC® i COULISSE®.

Sterowania oferowane przez firmę SOMFY® zapewniają możliwość budowania zarówno najprostszych instalacji przewodowych jak i rozbudowanych sterowań opartych na technice radiowej RTS lub technologii io-homecontrol® dedykowanej do tzw. „domu inteligentnego”. Każdy potencjalny użytkownik doceni wygodę, różnorodność oferty i nowoczesny design produktów, przeznaczonych do automatyzacji codziennej obsługi osłon okiennych, zainstalowanych w poszczególnych pomieszczeniach lub całym budynku.

Szersze informacje o oferowanych napędach i sterowaniach znajdą Państwo na stronach naszego partnera i dostawcy: www.somfy.pl 

Dostępne rozwiązania:

SOMFY ® – Napędy i sterowania
DECOMATIC ® – Napędy i sterowania
COULISSE ® – Napędy i sterowania
Zdalne sterowanie za pomocą urządzeń mobilnych

Komfort w zasięgu ręki…