O nas

O nas

 
Od początku powstania w roku 1997, firmie SHADOW-SYSTEM i jej właścicielowi Mieczysławowi Kamrowskiego towarzyszyła chęć produkowania i dostarczania ekskluzywnych produktów okiennych, służących do dekoracyjnej ochrony przed słońcem, połączona z kompleksową obsługą i szerokim wsparciem udzielanym naszym odbiorcom.

Cele te, który cały czas są dla nas najważniejsze , łączymy z profesjonalizmem i ponad 15-letnim doświadczeniem naszej załogi, zapewniając każdemu naszemu klientowi wszechstronne wsparcie a w konsekwencji tego –produkty najwyższej jakości, najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników.
 
Do dzisiaj działalność firmy koncentruje się na produkcji i sprzedaży firmom specjalistycznym żaluzji i rolet, opartych na wiodących systemach europejskich i światowych dostawców, do których przede wszystkim należy zaliczyć firmy : BENTHIN dostawcę niemieckiego systemu DECOMATIC® oraz HUNTER DOUGLAS, COULISSE czy też SOMFY. Każdy z systemów oferowanych przez te firmy jest innowacyjnym rozwiązaniem, połączonym z nowoczesnym i atrakcyjnym wzornictwem.
 
Początkowo nasza produkcja obejmowała żaluzje pionowe i rolety tekstylne, których oferta była systematycznie unowocześniana i poszerzana. Do niej z czasem dołączaliśmy rolety rzymskie, żaluzje plisse, zasłony panelowe i żaluzje poziome. Niezawodność i estetyka oferowanych przez nas rozwiązań zweryfikowana została na rynkach europejskich gdzie sprzedajemy przeważającą część naszych wyrobów.
 
Na przestrzeni ostatnich lat, dzięki przyjętym przez nas zasadom i stale poszerzanemu gronu naszych stałych odbiorców, zarówno na terenie Polski jak i Europy, zanotowaliśmy dynamiczny rozwój firmy. Wykorzystywane przez nas do roku 2011 ponad 800 m2 powierzchni produkcyjnej zlokalizowanej w Sopocie okazało się tak dalece nie wystarczające, że całość naszej produkcji musieliśmy w roku 2012 przenieść do naszej nowej siedziby w Kawlach Dolnych koło Kartuz, gdzie obok naszej filii produkującej żaluzje poziome powstała nowoczesna hala produkcyjna i część biurowa. Nasze związki z Sopotem podtrzymuje obecnie Biuro Handlowe zlokalizowane w tym mieście, obsługujące stałych odbiorców z rejonu Trójmiasta oraz klientów detalicznych.
 

Zobacz także:

 
Nasza misja
Firma dzisiaj

 

Informacje dodatkowe:

 
Plan podziału

Tak się zmienialiśmy…